Pafito, küresel anlamda dijital pazarda alan adı, website ve IOS/Android uygulamalarının alım satımının yapıldığı bir pazaryeri olarak kuruldu. Pafito üzerinden sahip olduğunuz alan adlarını, websitelerini ve mobil uygulamaları satabilir veya alımlar yapabilirsiniz.

Yüzde 10 Komisyon

Pafito diğer rakiplerine göre daha düşük bir komisyon oranı ile çalışır. 10% komisyon ödeyerek alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Logo veya Video Tasarımı

Pafito, Beta süreci tamamlanıncaya kadar ortalama 7$ gibi bir ücret ile yapılan logo tasarımlarını özel olarak seçtiği alan adları için ücretsiz bir şekilde sunuyor.  Ayrıca bunlara özel kurumsal tasarımlar yapıyor. Video intro çalışmaları ile marka vurgusunu öne çıkarıyor ve böylece dijital varlıkların satışı daha etkili bir hale geliyor. Dikkat çeken bir özelliği ise grafik ve video çalışmalarının alıcı ile paylaşılması.

Dijital Varlık Yönetimi

Dijital varlıklarınızın yönetimi için de çalışmalarını devam ettiren Pafito ekibi, şu anda alan adı portfolyo yöneticisini de beta olarak açmış durumda. Ücretsiz olarak kullanarak alan adı maliyetlerinizi, gelir gider durumlarınızı analiz edebiliyorsunuz.

Tüm dijital varlıkları kapsama hedefinde olduklarını belirten Pafito Ekibi, şu aşamada dahi farklı dijital varlıkların satışı için pazarlama çalışması yürüttüklerini ve bu alanda da gelen satış taleplerini değerlendirdiklerini ve uygun buldukları dijital varlıkların satışı için çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Yakında platformun alt yapısının da buna hazır edileceğini vurguladı.

Siz de satmak istediğiniz dijital varlıklarınızı Pafito üzerinden satışa sunabilirsiniz. Yine Pafito’ya ProductHunt üzerinden destek verebilirsiniz.