Geçtiğimiz sene AKK’nin 2018’de kalkacağını, daha öncesinde 2017 Mayıs ayında AKK’de iyileştirmeler yapılacağını Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu açıklamıştı.

Türk-Net, 2018’i beklemeyerek AKK’yi kaldırdığını duyurdu. Bu şaşırtan karara ilk önce kimse inanamadı fakat müşteri temsilcileri arayarak ve hız testi yaparak AKK’nin kalktığını onayladılar.Türk-Net, şuan için AKK’yi belirli bölgelerde kendi altyapısının bulunduğu noktalarda kaldırıyor.

Türk-Net Kullanıcısıyım fakat AKK Uygulaması Hala Devam Ediyor Diyorsanız:

Türk-Net, şuan için AKK’yi belirli bölgelerde kendi altyapısının bulunduğu noktalarda kaldırıyor.Türk-Net, AKK uygulamasının kaldırıldığı noktalardaki müşterilerini telefonla arıyor ve AKK uygulamasının kalktığını bildiriyor. AKK’siz pakete geçmek için internet paketiniz yenileniyor.Yenileme işleminde hiçbir ücret farkı alınmıyor.

Türk-Net Müşteri Temsilcisinin Konuşması:

“Değerli müşterimiz merhaba, Türkiye’nin en şanslı internet kullanıcıları arasındasınız.Türk-Net altyapısında hizmet alan kullanıcılarımız için AKK kaldırılma uygulamasından ilk defa siz yararlanacaksınız. Mevcut internet hizmetinizi fiyat farkı olmadan ayda 59.99 TL’ye yükseltmek için “1”i, teklifinize inanamadım tekrar dinlemek istiyorum diyorsanız “2”yi tuşlayın.”

Eğer dinlemek istiyorsanız: https://soundcloud.com/user-135433288/turknet

Paket Yükselttikten Sonra Alınan Mail: