Milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren oyun platformu Steam üzerinden ücretsiz oyun kazanmak istiyorsanız eğer bu yazımız tam size göre. Yazılım ve oyun satan bir firma olan “twed.com”, sitesine üye olup sitesini paylaşan kullanıcılara Steam üzerinden rastgele bir oyun anahtarı veriyor.

Ücretsiz Oyunu Almak İçin Ne Yapmalıyım?

İlk önce bir Facebook hesabına sahip olmanız gerekiyor. Hemen altta vereceğimiz link üzerinden siteye giriş yaptıktan sonra Facebook hesabınızla siteye kayıt olmanız gerekiyor.Siteye Facebook hesabınız aracılığıyla üye olduktan sonra karşınıza gelen ekrandaki bağlantıyı profilinizde paylaşmanız gerekecek. Facebook hesabınızda bu bağlantıyı paylaştıktan sonra “twed.com” size Steam’de etkinleştirebileceğiniz bir oyunun ürün anahtarını verecek.Bu anahtarı Steam’de aktifleştirerek oyununuzu oynayabilir ya da bir arkadaşınıza “twed.com” üzerinden aldığınız bu oyunu hediye edebilirsiniz!

[infobox color=”#333333″]http://www.twed.com/giveaway/?r=308A5148[/infobox]

Ürünü Nasıl Etkinleştiririm?

  1. Steam masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza kurduktan sonra, sol köşedeki oyun ekle butonuna tıklayın,
  2. Steam’de ürün etkinleştirme’ye tıklayın,
  3. Gerekli onayları verdikten sonra size verilen ürün anahtarını ekrandaki alana yapıştırın,
  4. Oyun anında kütüphanenize eklenecektir, daha sonrasında indirip keyifle oynayabilirsiniz!

Facebook Hesabımla Giriş Yapmak Sorun Oluşturur mu?

Gördüğümüz kadarıyla bir sorun teşkil etmiyor. Facebook hesabınızla giriş yaparken zaten Facebook.com üzerinden sizlere, “twed.com”un sizlerin hangi bilgilerinize ulaşmalarına izin verdiğinizi soruyor. Bu izinleri doğru ayarladıktan sonra bir sorun teşkil edeceğini hiç sanmıyorum.

Güvenmediniz diyelim, gerçek bilgilerinizi içermeyen başka bir facebook hesabıyla giriş yapıp ücretsiz oyun ürün kodunu alabilirsiniz.Bu da bir diğer seçeneğiniz…

En Fazla Kaç Oyun Alabilirim?

Facebook hesabınız ile giriş yaptıktan sonra bu siteyi facebook üzerinde paylaşarak sadece “bir” oyun anahtarı kazanabilirsiniz. Daha fazlasını kazanmak istiyorsanız, sitenin sizlere verdiği referans koduna sahip bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşarak daha fazla oyuna sahip olabilirsiniz!

Ne kadar doğru olur bilemem ama başka facebook hesaplarıyla “Gizli Sekme” üzerinden siteye giriş yaparak daha fazla oyun kazanmanız da mümkün olabilir. Bu tercih size kalmış…

Twed.com Hakkında Bilgi Verecek Olursak

“Twed.com” sizlere oyun ve yazılımla ilgili ürünleri indirimli fiyatlarla sunan bir site. Sadece Bilgisayar için değil, oyun konsolları(Xbox One, Xbox 360, PS4,PS3) içinde yazılım ve oyun satmakta. Steam ve benzer oyun platformlarında kullanabileceğiniz ürün anahtarları satmakla beraber, 1,5,10’luk steam random key paketleri’de satmakta.Sadece oyun değil işletim sistemleri için indirimli ürün anahtarları, Xbox ve PS için üyelikler satmakta.

[infobox color=”#dd3333″]Hatırlatmakta fayda vardır ki, daha önceden bu siteden herhangi bir alışveriste bulunmadık. O konuda güvenilir midir bilemiyoruz fakat ücretsiz oyunu alırken bir sorun yaşamadık![/infobox]